-
Sold out
Beach Themed Sensory Rice Play Kit
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Fizzy Potion
Regular price From $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Custom Sensory Rice Kit
Regular price $32.00 USDRegular priceUnit price per -
Non-Toxic Crayons
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per -
Rainbow Themed Sensory Rice Play Kit
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Wooden Bowl for Sensory Play
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
Non-Toxic Super Bubbles
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Wooden Scoop for Sensory Rice
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price per -
Sensory Accessories Kit
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
Sale
Sensory Rice eBook
Regular price $4.99 USDRegular priceUnit price per$9.99 USDSale price $4.99 USDSale -
Space Themed Sensory Rice Play Kit
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price per -
Spring Chalk
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Rainbow Sensory Rice Party Favors
Regular price $50.00 USDRegular priceUnit price per -
Primary/Secondary Color Peg Doll Family
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per -
Domino Puzzle
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
Limited Edition: Sensory Gift Box
Regular price $55.00 USDRegular priceUnit price per$75.00 USDSale price $55.00 USDSale -
Custom Resin Name Set
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
6 Play Dough Mats: Objects
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price per -
Sensory Bottle: Calming Tube
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price per -
Sensory Mix
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per